Голова Рукшинської громади Олег Горбатюк став героєм всеукраїнського фотопроєкту «Ветерани та ветеранки на публічній службі».
Ініціатива розповідає про колишніх військових, які працюють в органах влади та місцевого самоврядування.
Джерела · За матеріалами Шпальта та Молодий буковинець.
Світлини буковинського посадовця увійшли до серії з 16 історій про українських захисників, які після фронту повернулися до цивільного управління. Цю ініціативу створило Міністерство у справах ветеранів України за підтримки уряду. Метою проєкту є демонстрація досвіду ветеранів у поєднанні з їхньою професійною діяльністю як управлінців, керівників та агентів змін.
Олег Горбатюк очолює Рукшинську громаду з 2015 року, а до цього викладав у Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича. Він долучився до захисту України ще у 2014 році, брав участь в обороні держави у складі 25-ї окремої повітряно-десантної бригади та провів майже п'ять місяців на Донеччині. Після початку повномасштабного вторгнення посадовець знову мобілізувався до лав Збройних сил України.
Він виконував бойові завдання на Київському та Донецькому напрямках у складі 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади «Едельвейс». Після демобілізації Горбатюк повернувся до керівництва громадою, де наразі займається розвитком інфраструктури, освіти, соціальної сфери та підтримкою ветеранів. Автором світлин для проєкту став також ветеран — фотограф Григорій Веприк.
Серед інших героїв фотовиставки — посадовці міністерств, обласних держадміністрацій та керівники державних фондів.