На Дністровському водосховищі з 21 червня дозволили любительську риболовлю у зв'язку із закінченням нерестової заборони.
Рибалкам дозволено ловити до 3 кілограмів риби на добу з берега або човна, використовуючи до семи гачків.
Джерела · За матеріалами Чернівецький промінь.
Сезонні обмеження на вилов риби діяли на водоймі ще з квітня, аби забезпечити спокійні умови для розмноження та відновлення водних біоресурсів. Чернівецький рибоохоронний патруль офіційно оголосив про завершення нерестового періоду 20 червня 2026 року. Тепер любителям дозволено використовувати вудки всіх видів, зокрема й спінінги, як з берега, так і з плавзасобів.
Окрім стандартного ліміту ваги, рибалкам дозволяється забрати додому одну велику рибину, яка перевищує норму і вважається трофеєм. Водночас інспектори нагадують, що завершення нерестового періоду не скасовує загальних правил рибальства та відповідальності за їх порушення. Під суворою забороною залишається використання будь-яких браконьєрських методів, зокрема вибухівки, отруйних речовин та електричного струму.
Також не можна застосовувати колючі знаряддя, вогнепальну чи пневматичну зброю та сітки промислового зразка. Контролюючі органи закликають громадян бути свідомими та повідомляти про випадки незаконного вилову на гарячу лінію за номером (066) 067-38-69. Патрульні здійснюватимуть регулярні перевірки на водоймі для запобігання порушенням правил рибальства.