Старшого солдата Михайла Гуджука з Конятинської громади нагородили відзнакою Головнокомандувача Збройних Сил України «Золотий хрест».
Нагороду військовослужбовцю вручив начальник Вижницького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Віктор Капустін.
Джерела · За матеріалами Молодий буковинець.
Почесну бойову нагороду військовослужбовцю особисто передав підполковник Віктор Капустін, який очолює перший Вижницький районний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки. Нагрудним знаком «Золотий хрест» відзначають воїнів рядового та сержантського складу за успішне виконання бойових завдань, мужність та вірність присязі. Михайло Гуджук захищає країну в лавах Збройних Сил, представляючи Конятинську громаду.
Про вручення високої нагороди земляку офіційно повідомили у сільській раді. Ця відзнака Головнокомандувача є свідченням визнання бойових заслуг бійця безпосередньо на лінії зіткнення. Військові з Вижниччини регулярно отримують визнання на найвищому рівні за свою службу на передовій.
Раніше державну нагороду отримав ще один представник області — чернівчанина Романа Клима відзначили президентською нагородою «За оборону України». Місцеві громади намагаються постійно підтримувати зв'язок із земляками на фронті та допомагати їхнім підрозділам. Вручення таких нагород підкреслює вагомий внесок жителів краю в оборону держави.