С Стисло Чернівці
Комуналка і транспорт

У центрі міста через спеку встановили розпилювачі води.

Наразі вони працюють на двох площах, а невдовзі з'явиться ще одна освіжаюча арка.

Редакція «Стисло» 1 хв · 111 слів З випуску · Ранковий випуск · 26 червня →

Джерела · За матеріалами Молодий буковинець, Чернівецький промінь, Шпальта та Суспільне Чернівці.

Комунальне підприємство «Чернівціводоканал» облаштувало спеціальні локації для охолодження перехожих у період сильної спеки. Спеціальні розпилювачі води вже запустили на Центральній та Соборній площах. Скористатися ними, щоб освіжитися під час перебування на відкритому повітрі, можуть як місцеві мешканці, так і гості міста.

Окрім цього, фахівці підприємства завершують підготовчі роботи для монтажу додаткової конструкції. Найближчим часом на Центральній площі планують ввести в експлуатацію ще один розпилювач, який матиме форму арки. За інформацією комунальників, такі заходи покликані полегшити перебування на вулицях за умов високих температур.

За прогнозами синоптиків гідрометеоцентру, найближчими днями очікується підвищення температури повітря до 31 градуса тепла. Надалі спека в регіоні може посилитися, а стовпчики термометрів подекуди піднімуться до позначки 37 градусів.

Поділитися: Telegram

Схожі матеріали