С Стисло Чернівці
Освіта

Випускник Іван Шумко отримав максимальні 600 балів на НМТ з трьох предметів, ставши рекордсменом київської Новопечерської школи.

Редакція «Стисло» 1 хв · 152 слова

Джерела · За матеріалами Молодий буковинець та Чернівецький промінь.

Чернівчанин Іван Шумко здобув по 200 балів на національному мультипредметному тесті з математики, української та англійської мов, а історію України склав на 194 бали. Його загальний результат становить 794 бали, що стало рекордом за весь час проведення тестування в елітній Новопечерській школі Києва. До дев'ятого класу хлопець навчався у Чернівецькому ліцеї №7, після чого виграв грант на безкоштовне навчання за стипендіальною програмою у приватній столичній школі.

Випускник готувався до іспитів без репетиторів, самостійно опрацьовуючи тести та проходячи шкільні симуляції НМТ. Навчальний процес у приватній школі дозволив йому самостійно обирати предмети для поглибленого вивчення та відмовитися від природничих дисциплін у старших класах. Після здобуття вищої освіти в Університеті Пенсильванії у США Іван планує повернутися працювати в Україну.

Хлопець щодня виконував удома до 150 тестових завдань з історії та вчився розподіляти час на кожен предмет. За словами випускника, адаптуватися до складнішого графіка у новому закладі йому допомогли товариські взаємини з викладачами та підтримка однокласників.

Поділитися: Telegram

Схожі матеріали