С Стисло Чернівці
Інше

На вулиці Південно-Кільцевій помітили двох лисенят.

Містян закликають не підходити близько до диких тварин, не намагатися забрати їх та не завдавати їм шкоди, адже поруч може бути їхня мати.

Редакція «Стисло» 1 хв · 129 слів З випуску · Вечірній випуск · 27 червня →

Джерела · За матеріалами Чернівецький промінь.

Світлини маленьких рудих звірів, які відпочивають у траві на Південно-Кільцевій, швидко поширилися місцевими пабліками. Публікація зібрала десятки коментарів та реакцій від небайдужих мешканців. Більшість людей милується дикими малятами та закликає інших не завдавати їм жодної шкоди.

Водночас частина дописувачів застерігає від надмірного зближення з тваринами. Вони нагадують, що лисиці є потенційними переносниками небезпечних інфекційних захворювань, зокрема сказу. Через це містянам радять тримати безпечну дистанцію та не намагатися погладити чи сфотогравувати звірів зблизька.

Також не варто намагатися забрати лисенят додому чи в інші місця, оскільки їхня мати, найімовірніше, перебуває десь поруч і полює. Поява диких тварин у житлових кварталах стає дедалі звичнішим явищем для нашої громади. Раніше містяни вже фільмували дорослу лисицю, яка спокійно гуляла площею Філармонії.

Згодом ще одного рудого хижака помітили безпосередньо серед історичної забудови в центрі міста.

Поділитися: Telegram

Схожі матеріали