С Стисло Чернівці
Інше

У міських парках, на площах та ринках усе частіше помічають лисиць.

Фахівці застерігають, що дикі тварини можуть бути переносниками сказу.

Редакція «Стисло» 1 хв · 123 слова З випуску · Вечірній випуск · 23 червня →

Джерела · За матеріалами АСС.

Посадовець обласного управління Держпродспоживслужби Мирослав Швед закликає містян бути вкрай обережними під час зустрічі з дикими тваринами. Фахівець, який очолює відділ організації протиепізоотичної роботи, наголошує на високих ризиках зараження смертельною інфекцією. Головною загрозою при контакті з лисицями є сказ — небезпечне захворювання, що вражає нервову систему.

Окрім хижаків, які з'являються у людних місцях, небезпеку можуть становити й інші міські ссавці. До переліку потенційних переносників вірусу спеціалісти відносять навіть білок, які мешкають у паркових зонах. Також джерелом інфекції можуть стати безпритульні коти та собаки, які не мають щеплень і контактують із дикою фауною.

Фахівці Управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини наголошують на важливості профілактики та вакцинації домашніх улюбленців. Будь-який контакт із дикими звірами, які втратили страх перед людьми, потребує негайного звернення до фахівців.

Поділитися: Telegram

Схожі матеріали